דלג לתוכן העמוד

טלפונים ומיילים

לשכת ראש העיר

איציק דנינו
איציק דנינו
ראש העיר
ענת כהן
מנהלת לשכת ראש העיר
מאור צברי
עוזר ראש העיר
יוליה קומורניק
רכזת פניות הציבור
עירב לרר
מזכירה
אושרה סגל
דוברת העירייה

לשכת סגן

גדעון סבגי
גדעון סבגי
סגן
אלעזר פינדר
מנהל לשכת סגן
הרב אברהם דייטש
סגן ראש העיר
ישראל רווח
מנהל לשכת סגן
הרב שלמה עזרן
סגן ומ"מ ראש העיר

לשכת מנכ"ל

יורם נחמן
מנכ"ל
פנחס קיקוס
עוזר מנכ"ל וממונה על חופש המידע
אתי סויסה
מזכירת לשכת מנכ"ל
שולה דהן
מנהלת משאבי אנוש
אלון בן דוד
עוזר מנהלת משאבי אנוש
גילה בניסטי
מזכירת מחלקת משאבי אנוש
איילה אלמקייס
מנהלת מערת ההתנדבות

אגף משאבי אנוש

גילה בניסטי
מזכירת מחלקת משאבי אנוש
אלון בן דוד
עוזר מנהלת  משאבי אנוש
שולה דהן
מנהלת משאבי אנוש

מחשוב

אבי בוהדנה
רכז מחשוב

גזברות ורכש

יאיר דהן
גזבר
סיון בוקובזה
מזכירת גזבר
מירה מזגאוקר
תקציבאית ראשית
אילנה קרן
חשבת תב"רים
משה פורטל
מנהל מחלקת רכש
אלי וקנין
רכז  רכב
רביטל אסולין
קניינית
הדס עמר
מנהלת הנהלת חשבונות
איילה יוסף
הנהלת חשבונות
זמירה פרטוש
הנהלת חשבונות
שושנה כהן
הנהלת חשבונות

גבייה

גבי ועקנין
נציג קבלת קהל
אירה מרדכייב
רכזת הנחות
רחל אניג'ר
רכזת עסקים וקבלת קהל
צופית אשכנזי
רכזת הנחות
חני אביב
מנהלת אכיפה
ריקי בן מוחא
מנהלת מחלקה

הנהלת חשבונות

איילה יוסף
הנח"ש
שושנה כהן
הנח"ש
זמירה פרטוש
הנח"ש
אילנה יוסף
מנהלת הנח"ש. כלכלית
אירנה אוקרינסקי
נציגת קבלת קהל

הנדסה

חנה חרמש
מהנדסת העירייה
ליטל פטיטו
 מנהלת לשכת ואחראית היטלי השבחה ורישום מקרקעין
שירה חזיז
מפקחת בנייה
קובי מור יוסף
מנהל מחלקת פיקוח על הבנייה
אבי פרץ
מנהל וועדה
מיכאל  בלוגורדסקי
מנהל פרויקטים
ילנה קירוב
סגנית מהנדסת הוועדה לתכנון ובנייה
אביבית שיינקופף לוי
בודקת תכניות
יוליה קרבנצ'קו
בודקת היתרים
אורלי עמר
בודקת היתרים
אליסה רובינסקי
מידענית
אדוה קמחי
מזכירת מחלקת ההנדסה

משרד מבקר העירייה

צבי בר דרור
מבקר העירייה

לשכה משפטית

עו"ד רינת מסד סמולניק
עו"ד רינת מסד סמולניק
יועצת משפטית
גילה קורם
מזכירת יועמ"ש

ביטחון וסדר ציבורי

נפי זיגל
מנהל אגף ביטחון וסדר ציבורי
מוקד עירוני
מוקד 106
שאול אלזם
נציג האגודה לתרבות הדיור
דוד רייכמן
רכז רישוי עסקים

חינוך

מוטי נעמני
קב"ט מוסדות החינוך
אבי ביתן
ראש מנהל החינוך
אלברט ממן
מנהל אחזקה ושירותים
אסנת לוטס
קופאית
גילה בוחניק
מזכירת השירות הפסיכולוגי החינוכי
טניה רייצ'ין
קב"סית
מוטי נעמני
קב"ט מוסדות חינוך
סימה בוקובזה
מנהלת מדור גנים
סימה כהן
חשבת
עדי צרור
מנהלת פרויקטים
עופרה רביבו
מזכירה מדור גנים
עירית ברבי
מנהלת התוכנית הלאומית
קלאודיו גלזר
מנהל השירות הפסיכולגי
רחל סבג
מזכירת אגף החינוך
רותי בוכניק
מזכירה השרות הפסיכולוגי
שירה פולק
קב"סית
שלמה אסרף
מנהל מדור תורני והיסעים
לאה קבסה
מנהלת מרכז הגיל הרך

אגף רווחה ושירותים חברתיים

אורטל גבאי
עו"ס משפחה
אורטל נאווי
תקציבאית
אושרת יפרח
עו"ס לחוק נוער
אילה אלמקייס
עו"ס  ומנהלת מרכז עוצמה, מועדוניות, מעון רב תכליתי
איתן שחר
סגן מנהלת מחלקה לשירותים חברתיים
אליהו  גיגי
עו"ס ורכזת שיקום סמים
אלמצהי גזהי
עובדת שכונתית
אנה פיינקוטשן
עו"ס קשישים
מיכל עסיס
נתיבים להורות
גליה סבג
עו"ס משפחה
הללי דקל חן
עו"ס שיקום האסיר -מ"מ
ורה סקליארסקי
 עו"ס משפחה,נושמים,עוצמה
חלי חן פרץ
עו"ס נועדוניות
טלי טויזר
עו"ס מנהלת פרויקט מרכז למשפחה
ניב דומני
עו"ס אחראי על פיתוח הון אנושי
נועה וייס
עו"ס, נוער וצעירים
סוזי מרציאנו-דודפור
מנהלת המח' לשירותים חברתיים
סיגלית דהן
עו"ס משפחה וחוק סדרי דין
סילביה רויטמן
עו"ס משפחה ורכזת נערות במצוקה
ענת בן-אבו
עו"ס משפחה ורכזת רכזת שיקום
רגינה יוסף
עו"ש
לאה דדאשוב
מתרגמת
רחמים בושרי
עו"ס פ. סעד לסדרי דין
יפה יומטוב
מזכירת לשכה
משה סויסה
שומר
טלהון ימהרון
עו"ש
בת-אל וקנין
עו"ס
דנית אוחנה
עו"ס משפחה,עו"ס התמכרויות נוער מ"מ
אור אזולאי
עו"ס שיקום האסיר
הילה קארו - דראי
עו"ס ורכזת שיקום האסיר
מירלה כדרי
מזכירת וועדות החלטה
הילה סרוסי
עו"ס משפחה
ציפורה בן נון
עו"ס קהילתית,מרכזת צוותי שכונות קהילתיות
דני אשכנזי
עו"ס קשישים
ראות וינברגר
מדר"צ
דורית ברנד
עו"ס משפחה
שחר טרבלסי
עו"ס משפחה,עוצמה
דבורה כהן
עו"ש
שי רגב זלוטניק
מדר"צ
גלית צברי
עו"ש

מועצה דתית

חיים רומי
מנהל בית העלמין
הרב שלום טויטו
מפקח כשרות
זמירה סויסה
קבלת קהל מזכירות
שושנה אמסלם
מזכיר המועצה
הרב בנימין מלכה
ראש המעוצה הדתית
הרה"ג עמרם אוחיון שליט"א
רב העיר

אגף שפ"ע

מוטי ברבי
מנהל אגף שפ"ע
דורון אלמליח
מנהל תשתיות
יוסי טופחי
מנהלת מחלקת גינון
אברהם סיסו
מנהל מחלקת חשמל
מיקי אזולאי
מנהל לוגיסטיקה
ג'ק אוזן
רכז מתקני משחקים
עופר קולסקי
מנהל השרות הווטרינרי
יצחק רוסו
מנהל מחלקת תברואה
מוטי אבוקסיס
בדיקות משנה
ישראל גבאי
פקח ווטרינרי ולוכד כלבים
שמעון בלישא
תברואן
איילה בן ישי
מזכירת אגף שפ"ע

החברה הכלכלית לאופקים

בת אל רון
מנכ"לית חברה כלכלית
בתיה שחר
מזכירת חברה כלכלית
אהרון אלקבץ
סמנכ"ל חברה כלכלית
פריים לילך 
מנהלת פרויקטים בחכ"ל
אושרת זוהר
 מפקחת עובדי ניקיון וכוח אדם
רענן פרץ
מנהלן שוק אופקים
נילי שץ
מנהלת פרוייקטים
מרגלית דרוויש
מנהלת חשבונות

משרד הפנים

מוניק ביטון
מנהלת
מוניק ביטון
משרדי הרישוי והפנים

מרכז צעירים

שרי מצרי
רכזת השכלה גבוהה
ניב דומני
רכז הון אנושי והכשרות מקצועיות
דוד חייאיב
רכז צעירים עולים
מור בוהדנה
רכזת מעורבות חברתית
מיטל דרעי
מנהלת
שירן משעלי
רכזת חיילים משוחררים

מתנ"ס

רותי תורג'מן
רכזת מועדוניות (לאוליכט)
אלמועלם דודו
אב בית
עדן כהן
מנהלת יחידת נוער
בת שבע משעלי
מנהלת מעון 'הגן הקסום'
יפה אדרי
אחראית ציל"ה
אורפז בן שטרית
מנהלת היחידה הפרא- רפואית
שירן אבוארון
מנהלת תחום קהילה והעשרה
שלומית שררה
רכזת מתנ"ס חרדי
דינה ברוס
רכזת מרכז איש"ה
שמחה אדרי
מנהלת השכלה ופרוייקטים
משה (צ'יקו) דראי
מנהל חדר כושר
יוניק יאן
אב בית מחלקת ספורט ואורח חיים בריא
אילנה איטח רביבו
מנהלת מחלקת ספורט
יאנה גורדון
רכזת מחלקת קליטה
אדי גבריאלוב
רכז היכל התרבות
שרית טימסית
רכזת אמנות ישובית
מיכאל גכטמן
מנהל מרכז המוסיקה
נורית ויצמן
מנהלת ספריה עירונית
עליזה דנינו
מנהלת תרבות, אמנות ופנאי
דסה רינה
מזכירה
נעמה מלכה
מזכירה
דודו דראי
מנהל תפעול ובית ספר לכדורגל
שמחה יאירי
מנהלת חשבונית
שי אלקלעי
מנהל מתנ"ס

חברי מועצה

פולינה פוקס
פולינה פוקס
חברת מועצה
מרט גנדלר
מרט גנדלר
חבר מועצה
יעל שגב
יעל שגב
חברת מועצה
טלי מימון
טלי מימון
חברת מועצה
פולינה פוקס
פולינה פוקס
חברת מועצה
יעקב דיין
חבר מועצה
חי סופר
חבר מועצה
ראובן פילו
ראובן פילו
חבר מועצה
דוד פורטל
דוד פורטל
חבר מועצה
טל מגרה
טל מגרה
חבר מועצה

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store