מינהל החינוך

 

מנהל החינוך

טלפון

08-9928110

08-8664378 : פקס

כתובת

יוני 1- אופקים

שעות מענה טלפוני

ימים א - ה :  16:00 - 08:00

קבלת קהל

יום ראשון בין השעות: 16:00-19:00

קישורים

לפנייה מקוונת למנהל החינוך לחץ כאן

======================================================

עיר טובה נמדדת באיכות תושביה ואיכות התושבים נקבעת בעיקר על ידי רמת שירותי החינוך העירוניים. לכן, ההשקעה בחינוך היא ההשקעה העירונית החשובה ביותר לאורך זמן. אזרחות מועילה ותורמת לחברתנו, דורשת השקעה בחינוך הילדים והנוערשלנו, לכן אנו עושים את המרב והמיטב תוך נאמנות ותחושת שליחות.

מינהל החינוך פועל מתוך אמונה כי מערכת חינוך נגישה ושוויונית היא מרכיב הכרחי בבניית הקהילה בעיר. אנו פועלים להענקת חינוך טוב לכולם, שמטרתו תהיה הבטחת מיצוי יכולותיו וכישרונותיו של כל ילד וילדה. מערכת החינוך בעיר אופקים מעמידה במרכז תפיסת עולמה, את התלמיד ופועלת מתוך אמונה עמוקה כי ההשקעה בילד בראשית דרכו, מהווה את המפתחלהצלחתו והשתלבותו העתידית בחברה.

מינהל החינוך בעירנו אמון על מתן מענה חינוכי-מנהלי למכלול לצרכים של מוסדות החינוך בעיר ולאוכלוסייה שבה, תוך התחשבות בשונות הייחודית לעיר אופקים. המענה מכוון למגוון קהלים בהם תלמידים, הורים, מוסדות חינוך וגופים שונים בקהילה.

באופקים פועלים כיום  כ-111  גני ילדים  (מ"מ, ממ"ד וזרמים חרדיים) ו-28  בתי ספר, העומדים לרשות התלמידים החל מגיל 3 ועד סיום כיתה י"ב ומציעים מערכת תומכת, מאתגרת וממריצה למצוינות בכל הרמות. מערכת החינוך שלנו מתבססת על צוות פדגוגי המשלב מנהלים, מורים, אנשי משק ומנהלה, צוותי עבודה חינוכיים, ויחד הם מהווים נבחרת של אנשי עשייה חינוכית ממדרגה ראשונה.

אנו משקיעים רבות באווירה הבית ספרית, בסביבה הלימודית וכמובן בטיפוח בתי הספר, החצרות ומגרשי הספורט, תוך דאגה להכנתם ברמה גבוהה לפתיחת שנת הלימודים ולתחזוקתם באופן שוטף גם במהלכה. בנוסף , מנהל מינהל החינוך פרויקטים חינוכיים בכל רמות הלימוד ומשקיע במערכת הפורמלית והבלתי פורמלית בעיר, תוך דאגה להקצאת תקציבים רבים לטובת פעולות אלה עבור ילדי וילדות העיר.